Nacházíte se zde: Zájmové organizace > Kynologický klub > XI. ročník závodů o Putovní pohár města Zdice

XI. ročník závodů o Putovní pohár města Zdice

Vydán: 21. října 2008 8:53, rubrika: Zájmové organizace > Kynologický klub

V mlhavém ránu 18. 10. 2008 se do osmi hodin ráno sjelo 18 závodníku z celého kraje, ale i z Ostrova u Karlových Varů.

Kyn
Název: Kyn

Soutěž probíhala ve třech kategoriích – ZM, ZVV1, ZVV2.

Stopy se prováděli na lukách nad Knížkovicemi. S prostory, kde se prováděli stopy, byl spokojen i rozhodčí Zdeněk Fibrich z Rokycan.

Poslušnost a obrany probíhali na cvičišti u Červeného potoka pod vedením rozhodčího Václava Schobera.

Počasí se umoudřilo a byl hezký den. V přestávkách se závodníci i diváci občerstvovali v naší malé kuchyňce, kterou s kolektivem vedla Hedvika Boušková.

V jednotlivých kategoriích zvítězili:

ZM - 1. Milan Falout se psem Amunnem 138 bodů.

2. Petr Kňenický - Sedlčany 136 bodů

3. Marie Sadílková - Milín 131 bodů

ZVV1 - 1. Alois Šefrna - Dobříš 274 bodů

2. Eva Ráczová - Hořovice 270 bodů

3. Václav Zeizek - Jince 269 bodů

ZVV2- 1. Radek Kubeček - Sedlčany 262 bodů

2. Zdeněk Jílek - Hořovice 261 bodů

3. Petr Jílek - Hořovice 218 bodů

Hlavní cenu Putovní pohár města Zdice vyhrál Alois Šefrna z Dobříše.

Pohár města předával zástupce města místostarosta JUDr Josef Mol.

Poděkování si zaslouží : celý kolektiv kynologické organizace za přípravu závodu, rozhodčí pánové Fibrich a Schober, kladeč stop Jakub Drmla a figuranti Jirka Štětka a Martin Doležal.

Zvláštní poděkování patří všem sponzorům našeho závodu, kteří se podíleli na cenách pro závodníky. Jen bych chtěl podotknout, že někteří dobří sponzoři nemají zájem o vlastní reklamu při závodě, což je škoda. Naopak někteří dodají tolik reklamního matriálu, že bychom ověnčili Zdice. Jejich sponzorské dary však neodpovídají ani námaze s jejich umísťováním.

Ponejvíce nás zachraňují drobní živnostníci. Z velkých místních ale i okolních podniků nám významně přispívá jen Strabag a.s. Beroun, kterému tímto zvláště děkujeme.

Více obrázků ve fotogalerii

Za výbor organizace