Nacházíte se zde: Životní prostředí > Shromažďovací místo komunálních odpadů Zdice

Shromažďovací místo komunálních odpadů Zdice

Město Zdice za přispění Středočeského kraje zřídilo Shromažďovací místo komunálních odpadů Zdice (obdoba sběrného dvora), kam mohou občané města Zdice vč. jeho částí Černín a Knížkovice přinášet či přivážet v běžném malém množství ostatní komunální odpad.

Město Zdice za přispění Středočeského kraje zřídilo Shromažďovací místo komunálních odpadů Zdice (obdoba sběrného dvora), kam mohou občané města Zdice vč. jeho částí Černín a Knížkovice přinášet či přivážet v běžném malém množství ostatní komunální odpad - papír, lepenku, sklo, oděvy, dřevo, plasty, kovy, biologicky rozložitelný odpad - odpad ze zeleně, zeminu, kameny, směsný komunální odpad, smetky, beton, cihly, tašky.

Shromažďovací místo odpadu najdou občané v prostorách Městského podniku Zdice (bývalý areál kasáren (u vlakového nádraží), Čs. armády 284, Zdice).

KAŽDOU SOBOTU
OD 8:00 HOD. DO 11:00 HOD.

Uložení odpadu je zdarma. Původci odpadů - podnikatelé mají povinnost ze zákona odstranit odpady ze své činnosti pouze v souladu se zákonem o odpadech u osoby oprávněné (město Zdice není oprávněnou osobou). Proto odpad vzniklý v rámci podnikatelské činnosti nebude ve shromažďovacím místě od podnikatelů odebírán.