Nacházíte se zde: Služby > Domov V Zahradách Zdice > Bydlíme s Vámi ve Vašem městě – víte o nás?

Bydlíme s Vámi ve Vašem městě – víte o nás?

Vydán: 7. září 2007 13:37, rubrika: Služby > Domov V Zahradách Zdice

Jsme obyvatelé Domova V Zahradách (dříve Domov důchodců) a moc se nám líbí městečko i okolí. S některými z nás se potkáváte ve městě i na úřadech, bohužel je mezi námi mnoho těch, kteří jsou upoutáni na lůžko nebo jim jinak zdravotní stav nedovoluje opouštět Domov. Abychom neztratili kontakt s okolím rádi Vás u přivítáme u nás.

Domov v zahradách
Přijďte jen tak na návštěvu, svojí přítomností nám můžete zpříjemnit dlouhou chvíli. Pokud máte svého koníčka nebo zajímavou zálibu, podělte se s námi o radost z jejího provozování.

Jsme vděčnými posluchači při předčítání knih a časopisů, neboť sami máme mnohdy potíže se zrakem, které nám samotným četbu znemožňují. Rádi se přidáme i k různým činnostem např. k výrobě drobných výrobků – pletení, háčkování, malování, vystřihování apod.

Pokud se chcete zajít podívat nebo máte nějaký dotaz, můžete se ozvat na níže uvedený kontakt nebo zanechat svůj kontakt v označené schránce (umístěná v lékárně) – rádi se Vám sami ozveme.

Těšíme se na Vás

obyvatelé Domova V Zahradách Zdice