Zdice
Město Zdice

Kurz tance a společenské výchovy

Taneční kurzy pro mládež

Tanecni kurzyZdiceTanec Zdice

Taneční kurzy pro mládež jsou připravovány pod vedením manželů Chvátalových ve Společenském domě ve Zdicích. Termíny běžných lekcí jsou uvedeny v rozpisu níže.

Vyučující: Romana Chvátalová

Osvědčení o způsobilosti v tanečním sportu na Nejvyšší Úrovni Trenérské Licence na základě úspěšně dokončených studií na profesionální Trenérské Škole na Fakultě tělesné výchovy a sportu, Karlova Univerzita, Praha, Česká Republika.

Certificate of qualification for the Highest Level Coaching Licence in dance on the basis of successfully completed studies at the professional Coaching School of the Faculty of Physical Education and Sport, Charles University, Prague, Czech Republic.

Zápis a informace: Základní společenské taneční kurzy pro mládež s výukou společenské etikety a společenských tanců.

Info: Kurz tance a společenské výchovy 2023

Místo: Společenský dům Zdice, Husova 369, 26751 Zdice

Přihlášky na taneční sezónu 2023: www.tanecberoun.cz/tanecni-mladez-prihlaska.htm?course=2022-09-KurzProMladez-Zakladni-Zdice

Další informace na spolecensky.klub@mesto-zdice.cz, tk.chvatalova@centrum.cz nebo na tel: 602 628 867, 603 908 125