#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

 

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

 

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

 

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

 

Bc. Antonín Sklenář

Starosta

Aktuality

17.09.2018 - 06.10.2018

123/18 - Oznámení o době a místě konání voleb

Detail Úřední deska

04.09.2018

Začátek školního roku 2018/2019

V deštivém ránu začal školní rok 2018/2019 ve zdické mateřské i základní škole. Předškoláky i prvňáčky přišel pozdravit starosta města Bc. Antonín Sklenář. Z události přinášíme malou fotoreportáž.

Detail Aktuality

03.09.2018

Zábavné odpoledne pro děti

Závěr prázdnin 2018 patřil tradičně zábavnému odpoledni pro děti na zdickém koupališti. V připraveném programu vystřídali diskotéku se soutěžemi artisté a klauni cirkusu Jung, tvoření, malování a překážkovou dráhu měli na starost lektoři z DDM Beroun. Kromě toho děti hojně využily skákací hrad i herní prvky napevno nainstalované v prostoru koupaliště.

Detail Aktuality