Expediční kamera v Řevnicích

Komponované pásmo dokumentárních filmů s různorodou tématikou

Jako už dvakrát předtím jsme se i  letos na jaře zúčastnili Expediční kamery v Řevnickém kině . Je to vždy komponované pásmo dokumentárních filmů s různorodou tématikou jako je horolezectví , turistika, skálolezectví a spoustu dálších jako třeba i  cyklistika v terénu a podobné zajímavé filmy.

Program naleznete na stránkách pořadatele akce a také uvedené filmy , já se zaměřím na samotné promítání a vše co je kolem této akce . Při příchodu Vás překvapí katalogy a časopisy od  sponzorů akce , které si můžete odnést a také  délka celé akce a to skoro letos 6 hodin . Jsou dva bloky promítání odpolední a večerní , můžete si koupit vstupenku na každý blok zvlášť nebo na celé promítání . Mezi bloky je přestávka na občerstvení což se velmi hodí  jelikož po  dvou hodinách už vás bolí pozadí .  A také slosování vstupenek o hodnotné ceny .

A tak můžu všem tuto akci doporučit a v  některých 52 městech jí shlédnout . Pokud to nestihnete na jaře je už v  plánu podzimní část tak se máme na co těšit .A tak můžu všem tuto akci doporučit a v  některých 52 městech jí shlédnout . Pokud to nestihnete na jaře je už v  plánu podzimní část tak se máme na co těšit .

Jiří Cysař

Pozn. redakce - promítání filmů Expediční kamery připravujeme ve spolupráci s pořadateli akce na podzim ve Společenském domě Zdice

Vytvořeno: 15. 3. 2012
Poslední aktualizace: 15. 3. 2012 00:00