Město Zdice nabízí k pronájmu byt

Město Zdice nabízí k pronájmu byt
o velikosti 2 + kk o celkové výměře podlahové plochy bytu 69,5 m² v BD čp. 1 v Černíně.

Město Zdice nabízí k pronájmu byt

o velikosti 2 + kk o celkové výměře podlahové plochy bytu 69,5 m² v BD čp. 1 v Černíně.

• Nájemné činí 4.800 Kč/měsíc + úhrady za plnění spojená s užíváním bytu ve výši cca 3.000 Kč/měsíc (dle odpočtů) + individuální platba inkasa (např. elektřina za domácnost, ČT poplatek, ČRo poplatek apod.).
  • Platbu jednoho nájemného a úhrady za plnění spojená s užíváním bytu je nutno uhradit při podpisu smlouvy jako zálohu.

Podmínky:

• dostatečný příjem pro stanovené úhrady – nutno doložit měsíční příjmy všech členů domácnosti za 6 kalendářních měsíců před uzavřením nájemní smlouvy
  • nájemce a další členové domácnosti nemohou vlastnit žádnou nemovitost
  • nájemní smlouva se uzavírá maximálně na dobu 2 let s možností jejího opakovaného prodloužení

Přihlášku je možné podat  do 13. 4. 2018 do 11:00 hod v podatelně
MěÚ Zdice
(bližší informace podá Ing. Petáková, tel.: 311510845).

Vytvořeno: 15. 3. 2018
Poslední aktualizace: 15. 3. 2018 11:37