Tajná noc v knihovně 2018

Pro registrované čtenáře dětského oddělení Městské knihovny byla již po sedmé určena možnost strávit noc v knihovně v rámci akce Noc s Andersenem

Pro registrované čtenáře dětského oddělení Městské knihovny byla 6. 4. 2018 již po sedmé určena možnost strávit noc v knihovně. Letošní téma nabídlo mnoho her a soutěží. Nejtěžší bylo pomocí šifrovaných zpráv vypátrat tajnou zásilku plnou dobrot a dárků a překonat překážky na cestě za diamanty. Všech 12 tajných agentů v této misi obstálo s úsměvem na rtech. Díky zásobovačům (maminky nám napekly) jsme hlady netrpěli. Vřelé poděkování patří ochotnému asistentu Štěpánu Lukášovi , s kterým děti prošly i ranním výcvikem v boji s meči (nebojte, papírové meče).

Vytvořeno: 11. 4. 2018
Poslední aktualizace: 11. 4. 2018 09:09