Městské slavnosti 2017

17. června 2017 připravilo město Zdice pro všechny věkové kategorie v pořadí již 4. ročník městských slavností.

17. června 2017 připravilo město Zdice pro všechny věkové kategorie v pořadí již 4. ročník městských slavností. Od 11.30 hodin pobavila přítomné posluchače Hořovická muzika následovaná školní kapelou ZŠ Zdice a výbornými SamOuHell. Děti zaujalo vlastními i známými písničkami duo Vanda a Standa, z řad diváků si vybral své kouzelnické učně pro jevištní čarování New Absolon a odpolední program uzavřela parta mladých rockerů Rocksana. Výtvarnou dílnu a soutěžní vstupy pro děti připravily Markéta a Marcela z Domu dětí a mládeže Beroun, zvířátky a jinými výtvory z balónků obdarovala všechny zájemce balónková Evička, po celé odpoledne se nejmenší účastníci mohli zdarma pobavit na kolotoči a skákacím hradu.

V průběhu odpoledního programu pozdravil všechny přítomné starosta města Bc. Antonín Sklenář, který rovněž ocenil zasloužilé hasiče pana Jana Špačka a Zdeňka Frolíka. Slavnostního aktu se zúčastnili i dva čestní občané města, pánové Ivan Koula a jáhen Josef Jonáš.

Moderátor Zdeněk Vrba zahájil podvečerní program a přivítal na jevišti interpreta mnoha známých písní Stanislava Hložka s jeho kytarou, řecké slunce na oblohu nad Zdicemi přineslo duo Martha a Tena Elefteriadu, a to včetně ukázek řeckých tanců. Zejména mladší část publika zaujala rostoucí hvězda nejen popové muziky Markéta Konvičková, závěr večera pak patřil Josefu Náhlovskému se skupinou Kozí bobky.

Vytvořeno: 21. 6. 2017
Poslední aktualizace: 21. 7. 2017 23:12